Odpady z restauracji

Jesteśmy doświadczonym partnerem od zarządzania odpadami z restauracji oraz innych placówek gastronomicznych. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania branżowe, a misją jaką realizujemy jest zmiana profilu naszych kontrahentów na przedsiębiorstwa ekologiczne. Niesiemy im kompleksową i profesjonalną pomoc zawsze dopasowaną do ich potrzeb i oczekiwań, a także interesu. Odpady z restauracji mogą nie tylko poprawić standard ekologiczny firmy, ale również generować przychody z tytułu ich utylizacji..

Pomoc dla branży gastro – utylizacja odpadów z restauracji

Odpady z restauracji nie stanowią dla nas żadnego problemu – jesteśmy otwarci na współpracę w ramach różnych grup i typów odpadów. Nasze usługi świadczymy względem takich specyficznych odpadów jak:

  • resztki potraw,
  • żywność po terminie do spożycia,
  • produkty wycofane z obrotu w naszym kraju,
  • resztki poprodukcyjne,
  • oleje, tłuszcze, frytury.

Obsługujemy także przedsiębiorców generujących innego typu odpady, w tym odpady spożywcze, a także przedstawicieli innych branż i instytucji. Podejmujemy współpracę nie tylko w oparciu o utylizację odpadów z restauracji, ale również szkół, przedszkoli, żłobków, stołówek oraz innych miejsc realizujących obowiązki w ramach żywienia zbiorowego.

odpady z restauracji

Współpraca w ramach odbioru odpadów z restauracji

Naszą ofertę odbioru odpadów z restauracji kierujemy do kontrahentów z różnych regionów oraz o zróżnicowanych potrzebach. Jesteśmy otwarci na zapytanie od przedstawicieli wszelkich branż, w których generuje się odpady gastronomiczne. Nasza pomoc jest profesjonalna i w pełni zgodna z prawem, a przede wszystkim – spełnia najwyższe standardy i normy jakościowe. Przestrzegamy wszelkich specjalistycznych regulacji dotyczących segregacji i utylizacji odpadów z restauracji.

Oferujemy przy tym przejrzyste zasady współpracy, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszego kontrahenta. Wszystko rozpoczyna się od dokładnego audytu Państwa potrzeb, na podstawie którego tworzymy ofertę współpracy uwzględniającą wszelkie zgłoszone wytyczne.

Odbiór odpadów z restauracji – z naszą pomocą

Wychodzimy naprzeciw potrzebom restauratorów i zarządców innych lokali gastronomicznych, oferując możliwość odbioru odpadów w sposób bezpieczny, kontrolowany i przede wszystkim – atrakcyjny finansowo. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji i rozpoczęcia współpracy. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na najlepsze warunki współpracy oparte na ekologicznym zarządzaniu odpadami z restauracji.

Skontaktuj się z nami – dostosujemy się do Twoich potrzeb!

Rozumiemy, że każda firma gastronomiczna ma swoje specyficzne potrzeby. Dlatego nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych wymagań i preferencji Klienta. Możemy zaproponować odbiór przeterminowanej żywności kategorii 3 w dogodnych terminach i w sposób dostosowany do Państwa działalności. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

TOP